-33%

Алат за чистење канализација Млазница под висок притисок (50% OFF)

Original price was: $29.99.Current price is: $19.99.

-33%
Внесете го кодот:HYDROJET2022 да заштедите 5%.
Can only be used before 2023-02-28
Minimum spend required: $24.00
Останаа само 22, побрзајте.
1154 нарачки во последните 30 денови.
Safe Payment

Платете со најпопуларните и најбезбедните начини на плаќање во светот

Support 24/7

Деноноќна помош за непречено искуство за купување.

Fast Shipping

Испорака во рок од 96 часа по завршувањето на нарачката.

Млазниците од канализациониот млаз се одлични за општо испирање и чистење на цевките за вода, обезбедувајќи ефикасно, висококвалитетно чистење за меки блокади на канализацијата како што се маснотии, ситен песок, коса, фин чакал и општо блокирање на отпадот.

Млазниците за обратен проток на воздух се составени од 1 x 0° предна млазница за отстранување на блокадите и тврдоглавата нечистотија, и 6 x 30° задни млазници за миење на нечистотијата и чистење од предната млазница.

Алат за чистење канализација Млазница под висок притисок

КАРАКТЕРИСТИКИ

Канализационата млазница создава 1 преден млаз и 6 задни млазници

Млазницата е доволно мала за агли

Работниот притисок е до 5000 PSI

Изработен од нерѓосувачки челик отпорен на корозија, цврст и изграден да трае

Крајот на канализационата млазница е приклучок 1/4" за брзо поврзување

Погоден за топла вода до 310℉

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Материјал: нерѓосувачки челик

Боја: како што е прикажано

Интерфејс: 1/4”

Тежина: 68 g

Големина: 61*31мм

Пакетот вклучува:

1 * Алатка за чистење канализација Млазница под висок притисок

Алат за чистење канализација Млазница под висок притисок