Купи!

Hydro Jet™ туш глава (50% ИСКЛУЧЕНО)

$9.90$29.99

-70%
Внесете го кодот:HYDROJET2022 да заштедите 5%.
Може да се користи само пред 2023-02-28
Минимално потребно трошење: $24,00
Останаа само 27, побрзајте.
1267 нарачки во последните 30 денови.
Безбедно плаќање

Платете со најпопуларните и најбезбедните начини на плаќање во светот

Поддршка 24/7

Деноноќна помош за непречено искуство за купување.

Брза испорака

Испорака во рок од 96 часа по завршувањето на нарачката.

Уживајте во луксузното спа искуство со оваа глава за туширање Hydro Jet

Нашиот Глава за туширање Hydro Jet ви овозможува да имате искуство слично на бањата во удобноста на вашиот дом. Идеален е за вас кои работите еден ден, а неколкуминутното капење може да го опушти уморното тело. Уживајте во луксузното искуство во Спа со оваа врвна туш-глава под висок притисок!

На HydroJet™ туш глава ќе го подигне вашето искуство со туширање на ново ниво на луксуз.

Уживајте во примамливо искуство и WOW ефект со ова ладна глава за туширање под висок притисок!

хидро млаз 360° Моќна глава за туширање
хидро млаз 360° Моќна глава за туширање

Контраст ефект

Хидро млазен тушДруги
Висок притисокX
Филтрирана водаX
Здрава и безбедна водаX
Уникатна шема на млазен спрејX
Мека водаX
Добро за кожата и здравјетоX
Хидро млазен туш
Хидро млазен туш
Хидро млазен туш

Зошто Хидро Џет туш главата е за вас?

ШТО Е ВО КУТИЈАТА

Висококвалитетни ABS пластични туш глави отпорни на 'рѓа за подолготрајна употреба. 1 Бесплатен филтер за памук 100% PP.

Изработени од материјали со квалитетна изработка кои се отпорни на високи температури и корозија. Благодарение на специјалниот троен филтер, водата секогаш ќе биде чиста како кристал! Филтерот е врвен, поради неговиот висок квалитет на технологиите за филтрирање од последната генерација.

Хидро млазен туш
Хидро млазен туш

Спецификации:

Пакет вклучува:

Дали ќе одговара на моето црево за туширање?

Нашиот HydroJet™ 360° Енергетска глава за туширање може едноставно да се навртува на кое било стандардно црево за туширање. Сите популарни производители на туш кабини користат цевки со иста големина.

Имам слаб притисок на вода дома. Дали сè уште ќе работи за мене?

Да! Не ви треба висок притисок на водата. HydroJet™ Power Shower Head го зголемува притисокот на водата од тушот до 200% и ја намалува потрошувачката на вода до 35%.

Што прави филтерот?

НОВИОТ PP памучен филтер значително ја намалува нечистотијата на водата, ја омекнува водата и ги филтрира токсините вклучувајќи го и хлорот. Оваа прочистена вода е многу понежна за вашата кожа и поздрава за вашата коса, нејзините придобивки вклучуваат:

  • Враќање на природниот PH на вашето тело
  • Помалку иритација на кожата и оштетување на косата
  • Посилна и поздрава коса
Колку често треба да го замените филтерот?

Во просек, животниот век на филтерот е помеѓу 6 и 12 месеци во зависност од квалитетот на водата во вашата област. Штом филтерот се обезбојува кафеав, треба да се смени. Можете да нарачате филтри за замена

HydroJet™ туш глава Дали е тешко да се инсталира?

Воопшто не! Едноставно одвртете ја вашата стара туш кабина и навртете ја нашата.

Може ли HydroJet™ тушот да се навалува?

Да! На Туш кабина HydroJet може да се ротира 360° лево и десно, и прилагодено 60° горе и доле.

Осврти на клиенти

4.99
Based on 301 reviews
5
99%
297
4
1%
4
3
0%
0
2
0%
0
1
0%
0
1 2 ... 26
S****
March 19, 2022
Корисно? 0 0
H**** J**** P**** W******** S*******
March 18, 2022
Супер брзо испорачано задоволен
Корисно? 0 0
V****
March 17, 2022
Супер. Го зголемува притисокот. Што ви требаше
Корисно? 0 0
7****
March 17, 2022
Многу добар квалитет
Корисно? 0 0
Д****
March 17, 2022
Тврдењата за нормите се цели.
Корисно? 0 0
л****
March 16, 2022
감사합니다-✨잘됨니다����������
Корисно? 0 0
М****
March 15, 2022
Брза испорака, добро спакувана. Тестирано! работи добро, прави ветер додека се тушира, економичност на вода сигурно. не ми се допаѓа звукот на пропелерот треба да биде м...Повеќе
Брза испорака, добро спакувана. Тестирано! работи добро, прави ветер додека се тушира, економичност на вода сигурно. не ми се допаѓа звукот на пропелерот треба да се подобри. Не комуницираше
Корисно? 0 1
Преглед на фотографии за туширање Hydro Jet™ (50% OFF).
P****
March 11, 2022
Корисно? 0 0
јас****
March 11, 2022
Многу задоволен. Езерото е добро!
Корисно? 0 0
H**** J**** P**** W******** S*******
March 11, 2022
Излади и дојде брзо
Корисно? 0 0
W****
March 10, 2022
парфеј
Корисно? 0 0