Купи!

Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок

$26.99$39.99

-50%
(140 Прегледи на корисник)
Внесете го кодот:HYDROJET2022 да заштедите 5%.
Може да се користи само пред 2023-02-28
Минимално потребно трошење: $24,00
Останаа само 29, побрзајте.
1045 нарачки во последните 30 денови.
Безбедно плаќање

Платете со најпопуларните и најбезбедните начини на плаќање во светот

Поддршка 24/7

Деноноќна помош за непречено искуство за купување.

Брза испорака

Испорака во рок од 96 часа по завршувањето на нарачката.

Трансформирајте го вашето обично градинарско црево во моќен млаз притисок. На Hydro Jet Моќен мијалник со висок притисок е совршена алатка за чистење за миење калливи тротоари, валкани дрвени огради, мувлосани ѕидови од тули, валкани автомобили и многу повеќе. Може дури и да ги исчисти прозорците од вториот кат, додека вие стоите безбедно на земја! 

Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок

Ако сакате моќна машина која ќе работи според вашите очекувања, тогаш размислете да ја купите оваа Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок. Моќното стапче за перење под висок притисок се поврзува со кое било стандардно градинарско црево од 3/4 инчи (и други големини со стандардни 1-инчни приклучоци за женско црево) или можеби се користи со напојувачки систем за миење под притисок со помош на вклучениот адаптер. Има корисен и моќен бронзен млаз за лесно чистење на патишта, автомобили и олуци со помала леснотија. Ова стапче е 39 инчи во должина за да ви овозможи да миете тесни и тешко достапни места.

хидроџет моќен мијалник

Hydro Jet™ Power Washer има две млазници изградени за различни текови на вода. Уште повеќе, има спреј за вентилатор и млазен поток за лесно прскање. Патем, овој специфичен модел ви овозможува да имате совршена шема на прскање. Можете да користите спреј со вентилатор ако сакате да покриете големи површини или можете да користите млаз поток кога прскате области за кои е потребно темелно чистење. Дополнително, многу луѓе се заљубиле во ова Hydro Jet™ Power Washer бидејќи е поврзан со притисокот на водата - нема потреба од електрична енергија да работи.

Лесно се инсталира

Машина за перење Hydro Jet™ Power Washer стапче погодно за поврзување на сите 3/4" стандардни градинарски црева и други големини со стандардни конектори за црева од 1"..

Ова Моќен мијалник е нормален распрскувач на цревото за вода и лесно се поврзува со вашето црево.

 1. Вие директно се поврзувате со нашиот приклучок за напојување со вашиот конектор за црево.
 2. Ако вашето црево има конектор за брзо ослободување, зашрафете го нашиот конектор за брзо ослободување на нашиот приклучок за напојување со млаз и турнете го во конектор за брзо ослободување. Лесно се олупи и зема.
Hydro Jet™ Power Washer
Hydro Jet Моќен мијалник под висок притисок

Карактеристики:

Спецификација:

Боја: Сина, портокалова, црна, жолта, зелена
Материјал: Алуминиумска легура (цевка), бакар (топчест вентил), TPR (рачка)
Големина: 46,5 x 2,6 x 2,6 cm/ 18,3 x 1,02 инчи (Д x Ш x В)
Растојание на прскање: 15 м

Пакетот вклучува:

1x Hydro Jet Моќен мијалник под висок притисок

1x Конектор за моќна мијалник

1 x Млазница за вентилатор

1 x Млазница за млазница

Hydro Jet™ Power Washer

Како да се користи Hydro Jet Power Washer

 1. Проверете дали црниот О-прстен безбедно се вклопува во жлебовите на конекторот за да спречите истекување на вода. Во случај да не се вклопи правилно, водата ќе истече од Hydro Jet Power Washer.
 2. Сега закачете го хидромлазот со градинарското црево со цврсто навртување на двата конектори. Ве молиме проверете дали конекторите се цврсто зашрафнати
 3. Обезбедете цврсто вклопување со зашрафување на конекторите право и не криво. Ова ќе спречи истекување на вода.
 4. Активирајте го протокот на вода со подигање на рачката. Запрете ја водата со враќање на рачката во првобитната положба. Со оваа рачка, можете да го контролирате нивото на водата

Најчесто поставувани прашања

Како да го инсталирате стапчето Hydro Jet Power Washer под висок притисок со вашето црево за вода?

Тоа е нормален распрскувач на цревото за вода и постојат два начини лесно да го поврзете со вашето црево:

 1. Ако вашето црево за вода има конектор, можете да го поврзете нашиот воден млаз директно со него.
 2. Ако вашето црево има конектор за брзо ослободување, зашрафете ги нашите црни додатоци за поврзување на нашиот млаз за напојување и турнете го во конекторот за брзо ослободување. Лесно се олупи и зема.
Колку високо во воздухот може оваа машина за перење под висок притисок?

Тоа во голема мера зависи од притисокот на водата вообичаено во вашиот систем за вода. На Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок стапчето само го зголемува тој притисок до ограничен степен, па ако имате низок притисок во цревата за вода, прикачувањето на млазот за вода може да не е доволно за да се доведе дотокот на водата на голема надморска височина.

Каков вид на материјал е млазницата на моќната машина за перење Hydro Jet™? Има неколку млазници?

Има 2 млазници – еден е млазен стрим и еден е спреј за вентилатор. Млазниците се направени од месинг. Во близина на рачката има место за прикачување на млазницата што не ја користите за да не се изгуби.

Колку брза испораката?

Горди сме што нудиме бесплатна испорака низ целиот свет за сите нарачки.

Време на испорака:
Забелешка: Ве молиме дозволете 4-12 дена за испорака до Соединетите Американски Држави, Канада, Обединетото Кралство, Австралија, Нов Зеланд и сите земји од Европската Унија.

Ве молиме дозволете 1-3 недели за испорака до остатокот од светот.

Наша цел е да ги испратиме сите нарачки од нашиот магацин во рок од 24 часа, но ве молиме дозволете до 2 работни дена во периодите на шпиц.

* Ве молиме имајте предвид дека испораките се погодени во некои земји поради коронавирус. Ние ги обработуваме и испраќаме нарачките на обичен начин, но вашата локална пошта може да доживее мали доцнења поради ситуацијата. Не грижете се, ние го обезбедуваме бројот за следење за секоја нарачка.

Дали давате гаранција за квалитет за сите производи што се продаваат?

Апсолутно! Доколку не ви се допаѓа производот или најдете оштетувања на производот, контактирајте не веднаш! Правиме сè што можеме за да го обезбедиме вашето најдобро искуство за купување. Можете да контактирате со нас, и ние ќе ви одговориме!

140 прегледи за Hydro Jet™ High Pressure Power Washer

 1. Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  C***
  January 20, 2021
  Одлична услуга и многу брза.
  Внимателен и сигурен продавач благодарам
  Корисно? 0 1
  јас***
  January 19, 2021
  Корисно? 0 0
  S****
  January 19, 2021
  Корисно? 0 1
  U****
  January 15, 2021
  Корисно? 0 1
  S****
  January 13, 2021
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  January 13, 2021
  Многу добро, добро ја врши работата
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  Е****
  January 13, 2021
  Производот може да се користи. Het is zo als beschreven. Ik heb het nog neet geprobeerd.
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  N****
  January 13, 2021
  Корисно? 0 2
  L****
  January 12, 2021
  Сè уште треба да се користи, изгледа добро.
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  C****
  January 12, 2021
  Корисно? 0 0
  L****
  January 9, 2021
  Корисно? 0 0
  М****
  January 9, 2021
  Корисно? 1 1
  G****
  January 8, 2021
  Корисно? 0 0
  C****
  January 8, 2021
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  January 8, 2021
  Корисно? 0 0
  F****
  January 8, 2021
  Корисно? 0 0
  f****
  January 7, 2021
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  January 7, 2021
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  S****
  January 6, 2021
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +3
  H**** J**** P**** W******** S*******
  January 6, 2021
  Корисно? 0 0
  e****
  January 5, 2021
  Корисно? 0 0
  J****
  January 5, 2021
  Парцелата беше испорачана во рок од 3 недели. Работи во ред
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  January 4, 2021
  Одлично.
  Корисно? 0 0
  P****
  January 4, 2021
  Доставено брзо
  Корисно? 0 0
  G****
  January 2, 2021
  Изгледа одлично, добро функционира
  Корисно? 0 1
  P****
  December 31, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  А****
  December 31, 2020
  Одличен квалитет, точен и добро спакуван производ, високо го препорачува продавачот
  Корисно? 1 0
  S****
  December 30, 2020
  Многу добро функционира многу добро, благодарам
  Корисно? 0 1
  с****
  December 29, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  December 23, 2020
  Корисно? 1 1
  R****
  December 19, 2020
  Корисно? 0 0
  h****
  December 18, 2020
  Корисно? 0 0
  L****
  December 18, 2020
  Корисно? 0 0
  J****
  December 17, 2020
  Како и обично, одлична услуга за клиентите; Ви благодарам
  Корисно? 0 0
  М****
  December 15, 2020
  Корисно? 0 0
  J****
  December 15, 2020
  Производот е во согласност со описот
  препорачувам
  Корисно? 0 1
  S****
  December 12, 2020
  Корисно? 0 0
  J****
  December 9, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  December 8, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  R****
  December 6, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  H**** J**** P**** W******** S*******
  December 5, 2020
  Се добива пред планираното. Изгледа добро и материјално.
  Корисно? 1 1
  g****
  December 2, 2020
  Корисно? 0 0
  Е****
  December 1, 2020
  Корисно? 0 1
  B****
  November 29, 2020
  Корисно? 0 0
  Y****
  November 27, 2020
  Благодарам. Јигал
  Корисно? 0 0
  B****
  November 24, 2020
  Многу добар производ доаѓа со се што ви треба за да пристигнете и да го користите со вашиот брз ПВЦ и додаток за конец за пиштолот
  Корисно? 0 0
  V****
  November 24, 2020
  Корисно? 0 0
  B****
  November 22, 2020
  Корисно? 0 0
  а****
  November 17, 2020
  Корисно? 0 0
  А****
  November 17, 2020
  Корисно? 0 0
  d****
  November 16, 2020
  Корисно? 0 0
  j****
  November 15, 2020
  Корисно? 0 0
  C****
  November 14, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  November 13, 2020
  продавачот е комуникативен, брза достава... препорачувам според моето искуство
  Корисно? 0 1
  p****
  November 12, 2020
  Корисно? 0 0
  а****
  November 12, 2020
  Корисно? 0 0
  А****
  November 11, 2020
  Корисно? 0 1
  с****
  November 10, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  November 5, 2020
  Корисно? 0 0
  М****
  November 5, 2020
  Корисно? 0 0
  V****
  November 5, 2020
  Корисно? 0 0
  n****
  November 2, 2020
  Корисно? 0 0
  C****
  November 2, 2020
  Корисно? 0 1
  М****
  November 1, 2020
  Корисно? 0 0
  C****
  October 30, 2020
  Корисно? 0 0
  n****
  October 30, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 29, 2020
  Корисно? 0 0
  К****
  October 29, 2020
  Корисно? 0 0
  H****
  October 27, 2020
  Корисно? 0 0
  с****
  October 26, 2020
  Корисно? 0 0
  U****
  October 26, 2020
  тогаш ти
  Корисно? 0 0
  J****
  October 23, 2020
  Корисно? 0 0
  а****
  October 22, 2020
  убаво
  Корисно? 0 0
  m****
  October 21, 2020
  Корисно? 0 0
  v****
  October 17, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 16, 2020
  Корисно? 0 0
  C****
  October 16, 2020
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +4
  Е****
  October 16, 2020
  Совршена, испорака за помалку од две недели.
  Корисно? 0 0
  y****
  October 15, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 14, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 14, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 13, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 13, 2020
  Корисно? 1 0
  W****
  October 12, 2020
  Пристигна на време. Ви благодарам.
  Корисно? 0 0
  А****
  October 12, 2020
  Корисно? 0 0
  y****
  October 8, 2020
  Корисно? 0 0
  G****
  October 8, 2020
  Корисно? 0 0
  О****
  October 7, 2020
  Корисно? 0 0
  А****
  October 6, 2020
  Корисно? 0 0
  T****
  October 5, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  R****
  October 5, 2020
  Редоследот одговара на описот. Многу благодарам на продавачот... +++ 5
  Корисно? 0 0
  H****
  October 3, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 2, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  October 1, 2020
  Одлично
  Корисно? 1 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +4
  H**** J**** P**** W******** S*******
  September 30, 2020
  Португалски англиски нарачката пристигна добро. Кај мене стигна за 2 месеци. Млазницата на млазот има корозија. Производот е како што е опишан во огласот...Повеќе
  португалски

  англиски

  нарачката стигна добро. Кај мене стигна за 2 месеци. Млазницата на млазот има корозија. Производот е како што е опишан во огласот. Штета што цевката доаѓа малку кородирана. Препорачај продавач. Потоа се враќам да кажам дали работи добро и има добар млаз.
  Корисно? 2 2
  V****
  September 29, 2020
  Корисно? 0 0
  t****
  September 28, 2020
  многу добро
  Корисно? 0 0
  М****
  September 26, 2020
  Корисно? 0 0
  k****
  September 20, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  September 18, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +3
  g****
  September 17, 2020
  Добар квалитет на производот како што е опишано, пакувањето беше одлично и времето за испорака само 2 недели, благодарам што продавачот го препорача
  Корисно? 0 1
  J****
  September 15, 2020
  Корисно? 0 0
  w****
  September 10, 2020
  Корисно? 0 0
  л****
  September 9, 2020
  Корисно? 0 0
  F****
  September 9, 2020
  Брза испорака добра како што е опишано
  Корисно? 0 0
  Е****
  September 7, 2020
  exacto a la descripción, y rapidez en el envío, recomiendo este vendor
  Корисно? 0 0
  с****
  September 6, 2020
  Корисно? 0 0
  Е****
  August 28, 2020
  Корисно? 0 0
  F****
  August 27, 2020
  Корисно? 0 0
  F****
  August 27, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  August 25, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  August 21, 2020
  Корисно? 0 0
  с****
  August 20, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  F****
  August 20, 2020
  Корисно? 0 0
  М****
  August 19, 2020
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  F****
  August 18, 2020
  Изгледа убаво, уште не сум користел. Кога ќе направам, давам уште една рецензија.
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  August 17, 2020
  llego todo correcto..gracias lo recomendare.
  Корисно? 0 0
  А****
  August 14, 2020
  Рас
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  Y****
  August 13, 2020
  Merci pour mon laveuse de pulvérisation, vos êtes très professionnel, je garde le nom de vôtre boutique pour d'autres achats.
  Корисно? 0 0
  r****
  August 12, 2020
  Корисно? 0 0
  А****
  August 11, 2020
  Корисно? 0 0
  N****
  August 11, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  G****
  August 9, 2020
  Корисно? 0 0
  B****
  August 8, 2020
  +++++++
  Корисно? 0 0
  М****
  August 7, 2020
  Корисно? 0 0
  H****
  August 7, 2020
  Многу добро :)
  Корисно? 0 0
  v****
  August 6, 2020
  Корисно? 0 0
  О****
  August 5, 2020
  Корисно? 0 0
  F****
  August 5, 2020
  Корисно? 0 0
  М****
  August 5, 2020
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  August 5, 2020
  otimo шоу
  Корисно? 0 0
  А****
  August 4, 2020
  се е во ред
  Корисно? 0 0
  F****
  August 3, 2020
  Производот за брза испорака ги исполнува моите очекувања.
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  August 2, 2020
  Корисно? 0 0
  g****
  August 1, 2020
  Корисно? 0 0
  d****
  July 31, 2020
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  d****
  July 31, 2020
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  d****
  July 31, 2020
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  W****
  July 30, 2020
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  V****
  July 29, 2020
  Доставка до Минска 90 ден. Качеством доволно, продавца рекомендую.
  Корисно? 0 1
Додај преглед