Купи!

Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок

$26.99$39.99

-50%
(140 Прегледи на корисник)
Внесете го кодот:HYDROJET2022 да заштедите 5%.
Може да се користи само пред 2023-02-28
Минимално потребно трошење: $24,00
Уште само 12, побрзајте.
1024 нарачки во последните 30 денови.
Безбедно плаќање

Платете со најпопуларните и најбезбедните начини на плаќање во светот

Поддршка 24/7

Деноноќна помош за непречено искуство за купување.

Брза испорака

Испорака во рок од 96 часа по завршувањето на нарачката.

Трансформирајте го вашето обично градинарско црево во моќен млаз притисок. На Hydro Jet Моќен мијалник со висок притисок е совршена алатка за чистење за миење калливи тротоари, валкани дрвени огради, мувлосани ѕидови од тули, валкани автомобили и многу повеќе. Може дури и да ги исчисти прозорците од вториот кат, додека вие стоите безбедно на земја! 

Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок

Ако сакате моќна машина која ќе работи според вашите очекувања, тогаш размислете да ја купите оваа Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок. Моќното стапче за перење под висок притисок се поврзува со кое било стандардно градинарско црево од 3/4 инчи (и други големини со стандардни 1-инчни приклучоци за женско црево) или можеби се користи со напојувачки систем за миење под притисок со помош на вклучениот адаптер. Има корисен и моќен бронзен млаз за лесно чистење на патишта, автомобили и олуци со помала леснотија. Ова стапче е 39 инчи во должина за да ви овозможи да миете тесни и тешко достапни места.

хидроџет моќен мијалник

Hydro Jet™ Power Washer има две млазници изградени за различни текови на вода. Уште повеќе, има спреј за вентилатор и млазен поток за лесно прскање. Патем, овој специфичен модел ви овозможува да имате совршена шема на прскање. Можете да користите спреј со вентилатор ако сакате да покриете големи површини или можете да користите млаз поток кога прскате области за кои е потребно темелно чистење. Дополнително, многу луѓе се заљубиле во ова Hydro Jet™ Power Washer бидејќи е поврзан со притисокот на водата - нема потреба од електрична енергија да работи.

Лесно се инсталира

Машина за перење Hydro Jet™ Power Washer стапче погодно за поврзување на сите 3/4" стандардни градинарски црева и други големини со стандардни конектори за црева од 1"..

Ова Моќен мијалник е нормален распрскувач на цревото за вода и лесно се поврзува со вашето црево.

 1. Вие директно се поврзувате со нашиот приклучок за напојување со вашиот конектор за црево.
 2. Ако вашето црево има конектор за брзо ослободување, зашрафете го нашиот конектор за брзо ослободување на нашиот приклучок за напојување со млаз и турнете го во конектор за брзо ослободување. Лесно се олупи и зема.
Hydro Jet™ Power Washer
Hydro Jet Моќен мијалник под висок притисок

Карактеристики:

Спецификација:

Боја: Сина, портокалова, црна, жолта, зелена
Материјал: Алуминиумска легура (цевка), бакар (топчест вентил), TPR (рачка)
Големина: 46,5 x 2,6 x 2,6 cm/ 18,3 x 1,02 инчи (Д x Ш x В)
Растојание на прскање: 15 м

Пакетот вклучува:

1x Hydro Jet Моќен мијалник под висок притисок

1x Конектор за моќна мијалник

1 x Млазница за вентилатор

1 x Млазница за млазница

Hydro Jet™ Power Washer

Како да се користи Hydro Jet Power Washer

 1. Проверете дали црниот О-прстен безбедно се вклопува во жлебовите на конекторот за да спречите истекување на вода. Во случај да не се вклопи правилно, водата ќе истече од Hydro Jet Power Washer.
 2. Сега закачете го хидромлазот со градинарското црево со цврсто навртување на двата конектори. Ве молиме проверете дали конекторите се цврсто зашрафнати
 3. Обезбедете цврсто вклопување со зашрафување на конекторите право и не криво. Ова ќе спречи истекување на вода.
 4. Активирајте го протокот на вода со подигање на рачката. Запрете ја водата со враќање на рачката во првобитната положба. Со оваа рачка, можете да го контролирате нивото на водата

Најчесто поставувани прашања

Како да го инсталирате стапчето Hydro Jet Power Washer под висок притисок со вашето црево за вода?

Тоа е нормален распрскувач на цревото за вода и постојат два начини лесно да го поврзете со вашето црево:

 1. Ако вашето црево за вода има конектор, можете да го поврзете нашиот воден млаз директно со него.
 2. Ако вашето црево има конектор за брзо ослободување, зашрафете ги нашите црни додатоци за поврзување на нашиот млаз за напојување и турнете го во конекторот за брзо ослободување. Лесно се олупи и зема.
Колку високо во воздухот може оваа машина за перење под висок притисок?

Тоа во голема мера зависи од притисокот на водата вообичаено во вашиот систем за вода. На Hydro Jet™ Моќна машина за перење со висок притисок стапчето само го зголемува тој притисок до ограничен степен, па ако имате низок притисок во цревата за вода, прикачувањето на млазот за вода може да не е доволно за да се доведе дотокот на водата на голема надморска височина.

Каков вид на материјал е млазницата на моќната машина за перење Hydro Jet™? Има неколку млазници?

Има 2 млазници – еден е млазен стрим и еден е спреј за вентилатор. Млазниците се направени од месинг. Во близина на рачката има место за прикачување на млазницата што не ја користите за да не се изгуби.

Колку брза испораката?

Горди сме што нудиме бесплатна испорака низ целиот свет за сите нарачки.

Време на испорака:
Забелешка: Ве молиме дозволете 4-12 дена за испорака до Соединетите Американски Држави, Канада, Обединетото Кралство, Австралија, Нов Зеланд и сите земји од Европската Унија.

Ве молиме дозволете 1-3 недели за испорака до остатокот од светот.

Наша цел е да ги испратиме сите нарачки од нашиот магацин во рок од 24 часа, но ве молиме дозволете до 2 работни дена во периодите на шпиц.

* Ве молиме имајте предвид дека испораките се погодени во некои земји поради коронавирус. Ние ги обработуваме и испраќаме нарачките на обичен начин, но вашата локална пошта може да доживее мали доцнења поради ситуацијата. Не грижете се, ние го обезбедуваме бројот за следење за секоја нарачка.

Дали давате гаранција за квалитет за сите производи што се продаваат?

Апсолутно! Доколку не ви се допаѓа производот или најдете оштетувања на производот, контактирајте не веднаш! Правиме сè што можеме за да го обезбедиме вашето најдобро искуство за купување. Можете да контактирате со нас, и ние ќе ви одговориме!

140 прегледи за Hydro Jet™ High Pressure Power Washer

 1. Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  C***
  20 јануари 2021 година
  Одлична услуга и многу брза.
  Внимателен и сигурен продавач благодарам
  Корисно? 0 1
  јас***
  19 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  S****
  19 јануари 2021 година
  Корисно? 0 1
  U****
  15 јануари 2021 година
  Корисно? 0 1
  S****
  13 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  13 јануари 2021 година
  Многу добро, добро ја врши работата
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  Е****
  13 јануари 2021 година
  Производот може да се користи. Het is zo als beschreven. Ik heb het nog neet geprobeerd.
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  N****
  13 јануари 2021 година
  Корисно? 0 2
  L****
  12 јануари 2021 година
  Сè уште треба да се користи, изгледа добро.
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  C****
  12 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  L****
  9 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  М****
  9 јануари 2021 година
  Корисно? 1 1
  G****
  8 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  C****
  8 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  8 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  F****
  8 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  f****
  7 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  7 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  S****
  6 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +3
  H**** J**** P**** W******** S*******
  6 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  e****
  5 јануари 2021 година
  Корисно? 0 0
  J****
  5 јануари 2021 година
  Парцелата беше испорачана во рок од 3 недели. Работи во ред
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  4 јануари 2021 година
  Одлично.
  Корисно? 0 0
  P****
  4 јануари 2021 година
  Доставено брзо
  Корисно? 0 0
  G****
  2 јануари 2021 година
  Изгледа одлично, добро функционира
  Корисно? 0 1
  P****
  декември 31, 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  А****
  декември 31, 2020 година
  Одличен квалитет, точен и добро спакуван производ, високо го препорачува продавачот
  Корисно? 1 0
  S****
  30 декември 2020 година
  Многу добро функционира многу добро, благодарам
  Корисно? 0 1
  с****
  29 декември 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  23 декември 2020 година
  Корисно? 1 1
  R****
  декември 19, 2020 година
  Корисно? 0 0
  h****
  декември 18, 2020 година
  Корисно? 0 0
  L****
  декември 18, 2020 година
  Корисно? 0 0
  J****
  декември 17, 2020 година
  Како и обично, одлична услуга за клиентите; Ви благодарам
  Корисно? 0 0
  М****
  15 декември 2020 година
  Корисно? 0 0
  J****
  15 декември 2020 година
  Производот е во согласност со описот
  препорачувам
  Корисно? 0 1
  S****
  декември 12, 2020 година
  Корисно? 0 0
  J****
  декември 9, 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  8 декември 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  R****
  декември 6, 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  H**** J**** P**** W******** S*******
  5 декември 2020 година
  Се добива пред планираното. Изгледа добро и материјално.
  Корисно? 1 1
  g****
  декември 2, 2020 година
  Корисно? 0 0
  Е****
  1 декември 2020 година
  Корисно? 0 1
  B****
  29 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  Y****
  27 ноември 2020 година
  Благодарам. Јигал
  Корисно? 0 0
  B****
  24 ноември 2020 година
  Многу добар производ доаѓа со се што ви треба за да пристигнете и да го користите со вашиот брз ПВЦ и додаток за конец за пиштолот
  Корисно? 0 0
  V****
  24 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  B****
  22 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  а****
  17 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  А****
  17 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  d****
  16 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  j****
  15 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  C****
  14 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  13 ноември 2020 година
  продавачот е комуникативен, брза достава... препорачувам според моето искуство
  Корисно? 0 1
  p****
  12 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  а****
  12 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  А****
  11 ноември 2020 година
  Корисно? 0 1
  с****
  10 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  5 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  М****
  5 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  V****
  5 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  n****
  2 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  C****
  2 ноември 2020 година
  Корисно? 0 1
  М****
  1 ноември 2020 година
  Корисно? 0 0
  C****
  30 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  n****
  30 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  29 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  К****
  29 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H****
  27 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  с****
  26 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  U****
  26 октомври 2020 година
  тогаш ти
  Корисно? 0 0
  J****
  23 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  а****
  22 октомври 2020 година
  убаво
  Корисно? 0 0
  m****
  21 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  v****
  17 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  16 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  C****
  16 октомври 2020 година
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +4
  Е****
  16 октомври 2020 година
  Совршена, испорака за помалку од две недели.
  Корисно? 0 0
  y****
  15 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  14 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  14 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  13 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  H**** J**** P**** W******** S*******
  13 октомври 2020 година
  Корисно? 1 0
  W****
  12 октомври 2020 година
  Пристигна на време. Ви благодарам.
  Корисно? 0 0
  А****
  12 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  y****
  8 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  G****
  8 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  О****
  7 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  А****
  6 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  T****
  5 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  R****
  5 октомври 2020 година
  Редоследот одговара на описот. Многу благодарам на продавачот... +++ 5
  Корисно? 0 0
  H****
  3 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  2 октомври 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  1 октомври 2020 година
  Одлично
  Корисно? 1 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +4
  H**** J**** P**** W******** S*******
  30 септември 2020 година
  Португалски англиски нарачката пристигна добро. Кај мене стигна за 2 месеци. Млазницата на млазот има корозија. Производот е како што е опишан во огласот...Повеќе
  португалски

  англиски

  нарачката стигна добро. Кај мене стигна за 2 месеци. Млазницата на млазот има корозија. Производот е како што е опишан во огласот. Штета што цевката доаѓа малку кородирана. Препорачај продавач. Потоа се враќам да кажам дали работи добро и има добар млаз.
  Корисно? 2 2
  V****
  29 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  t****
  28 септември 2020 година
  многу добро
  Корисно? 0 0
  М****
  26 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  k****
  20 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  18 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +3
  g****
  17 септември 2020 година
  Добар квалитет на производот како што е опишано, пакувањето беше одлично и времето за испорака само 2 недели, благодарам што продавачот го препорача
  Корисно? 0 1
  J****
  15 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  w****
  10 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  л****
  9 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  F****
  9 септември 2020 година
  Брза испорака добра како што е опишано
  Корисно? 0 0
  Е****
  7 септември 2020 година
  exacto a la descripción, y rapidez en el envío, recomiendo este vendor
  Корисно? 0 0
  с****
  6 септември 2020 година
  Корисно? 0 0
  Е****
  28 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  F****
  27 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  F****
  27 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  25 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  21 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  с****
  20 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  F****
  20 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  М****
  19 август 2020 година
  Корисно? 0 1
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +1
  F****
  18 август 2020 година
  Изгледа убаво, уште не сум користел. Кога ќе направам, давам уште една рецензија.
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  17 август 2020 година
  llego todo correcto..gracias lo recomendare.
  Корисно? 0 0
  А****
  14 август 2020 година
  Рас
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  +2
  Y****
  13 август 2020 година
  Merci pour mon laveuse de pulvérisation, vos êtes très professionnel, je garde le nom de vôtre boutique pour d'autres achats.
  Корисно? 0 0
  r****
  12 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  А****
  11 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  N****
  11 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  G****
  9 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  B****
  8 август 2020 година
  +++++++
  Корисно? 0 0
  М****
  7 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  H****
  7 август 2020 година
  Многу добро :)
  Корисно? 0 0
  v****
  6 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  О****
  5 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  F****
  5 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  М****
  5 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  5 август 2020 година
  otimo шоу
  Корисно? 0 0
  А****
  4 август 2020 година
  се е во ред
  Корисно? 0 0
  F****
  3 август 2020 година
  Производот за брза испорака ги исполнува моите очекувања.
  Корисно? 0 0
  H**** J**** P**** W******** S*******
  2 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  g****
  1 август 2020 година
  Корисно? 0 0
  d****
  31 јули 2020 година
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  d****
  31 јули 2020 година
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  d****
  31 јули 2020 година
  Размислете за повеќе испорака за брзо сечкање на производи
  Корисно? 0 0
  W****
  30 јули 2020 година
  Корисно? 0 0
  Преглед на фотографијата на Hydro Jet™ мијалник со моќност со висок притисок
  V****
  29 јули 2020 година
  Доставка до Минска 90 ден. Качеством доволно, продавца рекомендую.
  Корисно? 0 1
Додај преглед