-45%

Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок

$10.99

-45%

240 на залиха

Внесете го кодот:HYDROJET2022 да заштедите 5%.
Може да се користи само пред 2023-02-28
Минимално потребно трошење: $24,00
Уште само 240, побрзајте.
1328 нарачки во последните 30 денови.
Безбедно плаќање

Платете со најпопуларните и најбезбедните начини на плаќање во светот

Поддршка 24/7

Деноноќна помош за непречено искуство за купување.

Брза испорака

Испорака во рок од 96 часа по завршувањето на нарачката.

Оваа ставка се продава брзо!

Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок

Ова неверојатно Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок е совршен за сите ваши потреби за чистење! Бакарниот дизајн го прави издржлив и долготраен, додека прилагодливата млазница ви овозможува да го приспособите спрејот за да одговара на вашите потреби. Без разлика дали го миете автомобилот, се туширате или ги наводнувате растенијата, овој пиштол сигурно ќе ја олесни и поефикасна работата.

Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок

Карактеристики

  • Пиштол за вода под висок притисок е идеален за чистење на автомобилски возила, спреј за градинарство итн.
  • Делукс со издржлив квалитет, практично ракување со една рака.
  • Ергономски држач за удобно користење, идеален за градинарство и миење автомобили.
  • Цврсто, цврсто и моќно: Редовно избирано од оператори со кајак, механичари на авиони и автомобили и оператори во хаос.

Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок

Спецификација:

Материјал: Метал
Карактеристика: Променлива контрола на протокот, променлива шема на прскање, мазно држење
Големина: околу 9,7 * 1,5 * 1,5 см / 3,8 * 0,6 * 0,6 инчи
Боја: Месинг
Притисок на вода: околу 10 кг
Растојание на прскање: околу 10 м
Конектор: Директен конектор од 13 мм
Користете форма: мека рачка
Тип: Инјектор за шприц

Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок

Пакетот вклучува

1 * Бакарен пиштол за прскање со вода под висок притисок